Yeni Seat Ibiza ve Arona’dan tanıtım öncesinde detaylar

Yeni Seat Ibiza
ads

Yeni Seat Ibiza

Bu ay içerisinde tanıtımı gerçekleştirilecek olan yeni Seat Ibiza ve Arona, güncel beklentileri karşılayacak önemli silahlarla donatılacak.

Resmi tanıtım etkinliği için gün saydığımız yeni Seat Ibiza, beraberinde ailenin bir diğer kompakt üyesi Arona’yı da getirecek. 15 Nisan’da düzenlenecek etkinlikle ikili şekilde podyuma çıkacak olan modellerden ilk resmi detaylar da artık kendisini gösteriyor. Ibiza için şimdilik nispeten daha seyrek olan yeni tasarım detayları Arona kanadında ise çok daha canlı. Makyajla birlikte gelecek yeni yüzüyle artık olması gerektiği “arazi” karakteriyle donatıldığını gördüğümüz Seat Arona, Ateca’yı akıllara getiren daha nitelikli ve tatminkar noktaya çekiliyor. Araçların her ikisinde de Seat’ın son nesil dijital kokpit elemanları da kendisine yer bulacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni Seat Ibiza

Paylaşılan tek karelik görsel, Ibiza cephesinden bizlere FR rozetinin gözünü kırptığı mesajları veriyor. Bu paketle birlikte modernleştirilen kimliği sportiflikle buluşacak olan Ibiza, dijital sürücü ekranı ve son nesil multimedya sistemle donatılacak. Seat ürün gamının en yeni isimlerinden olan Arona ise, 2017 yılında başlayan macerasında ilk ciddi geliştirmesini alıyor. Araca yapılan yerinde dokunuşla birlikte, binek segmente yakın duran karakter artık SUV genlerine kaydırılıyor. Araçların motor seçeneklerinde ise radikal değişimlerin beklenmediği de aşikar. 15 Nisan’a kadar biraz daha belirgin detaylarını görmeyi beklediğimiz modellerle ilgili gelişmeler LOG.com.tr’de olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlgili video

ads

Leave a Comment

Your email address will not be published.

ads

You may like

ads
In the news
Load More
ads