Xbox kablosuz mikrofonlu kulaklık Türkiye’de satışa çıktı; işte fiyatı

Xbox kablosuz mikrofonlu kulaklık
ads

Xbox kablosuz mikrofonlu kulaklık

Microsoft geçtiğimiz ay karşımıza Xbox kablosuz mikrofonlu kulaklık modeli ile çıkmıştı. İşte bu model Türkiye’de de satışa çıktı.

Xbox kablosuz mikrofonlu kulaklık, isminden de anlaşılabileceği üzere Xbox oyun konsolları merkeze alınarak hazırlanmış bir kablosuz kulaklık modeli. Kafa üstü formunda hazırlanan ürün, Türkiye’de 1.199 TL fiyat etiketiyle buradan elde edilebilir hale geldi.

Yurt dışı fiyatı 99 dolar model, fiyat-performans konusunda iddialı görünüyor. Teknik olarak üzerinden geçmek adına ürün kolay kullanım için üstünde hareketli tasarlanan bir mikrofon taşıyor.

Bu sayede oyun içi görüşme sürecini mümkün kılan cihaz, Xbox özelinde lanse edilmesine rağmen Bluetooth üzerinden Windows PC’ler ile diğer mobil cihazlara da bağlanarak kullanılabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xbox kablosuz mikrofonlu kulaklık dikkat çekiyor

Kulağı tamamen saran bir yapısı bulunan ve bu açıdan pasif yalıtım düzeyi yüksek olan model, oyun için özelleştirilmiş sürücüleriyle yüksek ses performansı getiriyor.

Çevresel ses odaklı Windows Sonic, Dolby Atmos ve DTS Headphone:X destekleri en önemli detaylarından olan kablosuz kulaklık, Microsoft’a göre 15 saate kadar pil ömrü getiriyor. Bu da birçok kişi fazlasıyla yeterli görünüyor.

Model firmaya göre USB-C üzerinde 3 saat içerisinde tamamen doldurulabiliyor. Bu kulaklık için desteğin kısa süre önce yayımlanan en son Xbox güncellemesi ile cihazlara eklendiğini de belirtmeden geçmeyelim.

İlgili Video

ads

Leave a Comment

Your email address will not be published.

ads

You may like

ads
In the news
Load More
ads