Tasarımıyla çok dikkat çeken elektrikli bisiklet: “CyberX”

Elektrikli bisiklet "CyberX"
ads

Elektrikli bisiklet "CyberX"

Elektrikli bisiklet pazarındaki seçenekler devamlı olarak artıyor. Bu sefer gerçekten dikkat çekmeyi başaran “CyberX” karşımızda.

Elektrikli bisiklet pazarında artık her ihtiyaca yönelik bir seçenek bulmak mümkün. Bunların en yenisi CyberX, her koşulda yol alabilecek bir seçenek.

Arazi kabiliyetinin yüksek olduğu açık şekilde görülen Xion imzalı bisiklet, teknik olarak bakarsak 5.000W gücünde bir elektrik motoru üzerine kuruluyor.

Bu motor ile beraber 80 km/s hıza çıkabilen CyberX, 72V ve 32Ah pil paketiyle maksimum 160 km menzil getiriyor. Ancak bunun pedal desteğiyle geldiği belirtiliyor.

Bir motosiklet gibi yol alındığı zaman 32 km/s ortalama hız ile 120 km, maksimum hızda ise 80 km menzil açıklanıyor. Bunlar birçok kullanıcı için fazlasıyla yeterli görünüyor.

Maksimum taşıma kapasitesi 227 kg olan yani iki farklı kişiyi ilginç maceralara götürebilen CyberX, ismindeki Cyber ibaresini dışındaki LED ışıklı panelden alıyor. Aynı zamanda modelin jantları içerisinde dahi ışıklar kullanılıyor.

Elektrikli bisiklet "CyberX"

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Elektrikli bisiklet “CyberX” geleceğe vurgu yapıyor

ABD’de yaşayan Ali Horuz tarafından kurulan Xion şirketinin dikkat çekmeyi başaran bisiklet modeli CyberX için 3.399 dolarlık bir yurt dışı fiyatı açıklanıyor.

Bu modelin Indiegogo üzerinde tam 800 bin dolar topladığını da hatırlatalım. Burada konulan hedef sadece 20 bin dolar seviyesindeydi.

İlginizi Çekebilir

Samsung Galaxy A52 modelinin içine yakın bakış

ads

Leave a Comment

Your email address will not be published.

ads

You may like

ads
In the news
Load More
ads