Spigen’den iPhone 13 tasarımını gösteren paylaşım!

ads


Apple, yarın düzenleyeceği etkinlikte en yeni iPhone serisini piyasaya sürecek. Kullanıcıların uzun süredir beklediği iPhone 13 serisi, yarın tanıtılacak ve resmiyet kazanacak.

iPhone 13 serisinin tanıtılmasına artık bir günden az süre kalırken, çeşitli kaynaklar ve kılıf üreticileri, yaklaşmakta olan bu telefonlar ait daha fazla ayrıntıyı gözler önüne serdiler. Kısa süre önce birbirinden renkli kılıflar sızdırılırken, şimdi ise tanınmış aksesuar üreticilerinden Spigen, iPhone 13’e ait yeni bir kılıfı gösterdi.


Apple’ın ikinci sonbahar etkinliği detay kazandı

Apple’ın ikinci sonbahar etkinliği detay kazandı

Yarın gerçekleşecek Apple etkinliğinde göremeyeceğimiz cihazlar olan yeni MacBook Pro ve iPad modellerinin tanıtımı netleşti.

Spigen, iPhone 13 serisinin tasarımını doğruladı

iPhone 13’ün tasarımı artık tamamen netleşti denebilir. Zira hem önceki sızıntılar, hem de Spigen tarafından paylaşılan görüntüler bunu açıkça ortaya koyuyor. Aşağıdaki resimden de görüldüğü üzere Apple’ın yeni iPhone 13 modeli, kare şeklinde modülün içine yerleştirilmiş, birbirlerine çapraz bakan lens dizilimiyle gelecek.

Öte yandan bu telefon, iPhone 12’deki boyutunu koruyacak ve 6.1 inç ekranla donatılacak. Aynı zamanda manyetik şarj desteğinin olduğunu da resimde bir kez daha görüyoruz. Ancak Magsafe’in kaç watt güçte geleceği epey tartışma konusu. FCC’nin verilerine bakılırsa Apple’ın 15W’lık bir güce yer vermesi bekleniyor.

Apple’ın yarın düzenleyeceği etkinlikte yalnızca iPhone 13 serisi tanıtılmayacak. Buna ek olarak Watch Series 7, muhtemelen iOS 15, watchOS 8, iPadOS 15 ve yeni AirPods 3 gibi ürün ve yazılımların duyurusu da yapılacak.

Peki sizler Apple’ın yeni ürünleri hakkında neler düşünüyorsunuz? Yorumlarda bizlerle paylaşın…

Source link

ads

Leave a Comment

Your email address will not be published.

ads

You may like

ads
In the news
Load More
ads