Sedat Peker’in adamlarına polis baskını

Sedat Peker'in adamlarına polis baskını
ads

Polis, yurt dışında bulunan Sedat Peker’in adamlarına eş zamanlı baskın düzenledi. Haklarında gözaltı kararı bulunan 63 kişiye yönelik 5 ilde operasyon kapsamında 121 adresi polis bastı. Bir çok kişinin gözaltına alındığı belirtildi.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, kent genelinde faaliyet gösteren ve “suç işlemek amacıyla örgüt kurmak”, “nitelikli yağma”, “gasp”, “rüşvet”, “yaralama”, “tehdit” ile “kişiyi hürriyetinden yoksun kılma” gibi birçok suça karıştığı belirlenen şüphelilerin yakalanmasına yönelik çalışma başlattı.
121 ADRESE BASKIN
Söz konusu soruşturma kapsamında haklarında gözaltı kararı bulunan ve Sedat Peker’in de elebaşı olduğu belirtilen 63 kişinin yakalanmasına yönelik İstanbul merkezli 5 ilde 121 adrese eş zamanlı operasyon düzenlendi. İnsansız hava araçlarıyla keşif yapılan ve özel harekat ekiplerinin de destek verdiği operasyonda çok sayıda şüphelinin gözaltına alındığı, adreslerde aramaların devam ettiği belirtildi. Ayrıca, Sedat Peker’in yurt dışında bulunduğu ifade edildi.

 

 

 

ads

Leave a Comment

Your email address will not be published.

ads

You may like

ads
In the news
Load More
ads