Samsung’un yenilikçi 2021 model TV’leri iddialı geliyor

Samsung
ads

Samsung 2021 model televizyonlarıyla iddialı geliyor. Samsung’un bu yıl sanal olarak gerçekleştirdiği Teknoloji Semineri’nden tanıtımı yapılan televizyonlar özellikleri ve görüntü kaliteleriyle dikkat çekiyor.

Seminerde Samsung Neo QLED 8K, Samsung MICRO LED ve Samsung’un ödüllü Lifestyle ürün portföyü hakkında ayrıntılı bilgiler verildi.

Neo QLED ve görüntü Kalitesi:

Quantum Mini LED’ler, Samsung’un Micro Layer, Quantum Matrix teknolojisi ve en son teknoloji Neo Quantum İşlemci kullanıyor. Bu sayede Neo QLED’ler en karanlık ve en aydınlık sahnelerde dahi en ince ayrıntıları kullanıcılara sunuyor. Bu da görüntü kalitesinin daha gerçekçi olmasını sağlıyor.

Micro LED:

Samsung Micro LED, piyasada mevcut olan ekranlardan farklı olarak kendinden yayıcı LED ekran teknolojisiyle ve 4K HDR içerik sunan yepyeni Micro AI işlemcisi sayesinde çarpıcı renk canlılığı ve parlaklık sağlıyor.

Evde yapılabilen her şey:

2021 TV Serisi birçok isteğe bağlı video servisi ile evde dizi ve film keyfini pekiştirmek için uygulamalar sunuyor. Samsung’un yeni “TV’de PC” özelliği, kullanıcıların oturma odalarının rahatlığında en üst düzey üretkenliğe erişebilmelerini sağlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Oyun deneyimleri:

Samsung’un 2021 Neo QLED TV’leri hem PC hem konsol oyunlarında üst düzey oyun deneyimi sunuyor. Yeni özellikler ve yapay zeka destekli gelişmiş performans, hareketli grafik özellikleri, daha düşük giriş gecikmesi ve daha kusursuz ve sürükleyici bir ses deneyimi sağlıyor.

Lifestyle TV:

The Frame, The Serif ve The Sero’da yeni ürün sunumlarıyla ve seriye özel uzantılarla donatıldı. Televizyon kavramını yeniden tanımlayan The Frame ilk kez 2017 yılında piyasaya sürülmüştü. Televizyon sanat arşiviyle fark yaratıyor.

Samsung imzalı monitörler:

Samsung’un yeni M7 ve M5 monitörleri, Tizen işletim sistemiyle desteklenen dünyanın ilk “tüm işlevlere sahip” ekranları olma özelliğini taşıyor. Bu monitörler kullanıcıların istedikleri yerden, istedikleri zaman ders çalışmalarını veya içerikleri izleyebilmelerini sağlıyor.

İlginizi Çekebilir

Apple’ın en yeni modeli ile tanışın

ads

Leave a Comment

Your email address will not be published.

ads

You may like

ads
In the news
Load More
ads