Samsung ve Olympus arasında bir ortaklık mı kuruldu?

Samsung Galaxy Z Fold 2
ads

Samsung Galaxy Z Fold 2

Günün en dikkat çeken haberlerinden birisi karşınızda. Eğer kaynaklar haklıysa Samsung ve Olympus bir araya gelmiş olabilir. İşte detaylar;

Huawei ve Leica. Nokia ve ZEISS. OnePlus ve Hasselblad. Bunlar arasına yakında Samsung ve Olympus da dahil olacak olabilir.

Çünkü Çin merkezli bazı kaynaklar iki dev ismin gelecek akıllı telefonların kameraları için ortaklık kurmuş olma ihtimali bulunuyor. Burada kesin konuşmuyoruz çünkü henüz süreç hakkında resmi bir açıklama bulunmuyor.

Eğer kaynaklar haklıysa Samsung’un bu ortaklığı Galaxy Z Fold 3 ile beraber duyurması bekleniyor. Galaxy Z Fold 3, firmanın 2021’deki en güçlü amiral gemisi katlanabilir telefonu olacak.

Olympus elbette görüntüleme konusunda inanılmaz tecrübeli bir firma. Pazarda çok ama çok uzun zamandır yer alan dev isim, Samsung’un telefonlarındaki kamera kalitesini ciddi oranda artırabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung ve Olympus ortaklığı için resmi duyuru yakında olabilir

Fotoğraf makinesi firmalarının akıllı telefonlara verdikleri bu destek, özellikle pazarlama konusunda telefon üreticilere büyük şanslar tanıyor.

Aslında kamera sisteminin çoğunu telefon firmasının kendisi geliştiriyor ancak yine de dev isimlerin kilit noktalarda büyük katkıları olabiliyor.

Eğer bu ortaklık doğru çıkarsa Samsung’un Galaxy Z Fold 3’ün arkasına Olympus yazıp yazmayacağı ise henüz bilinmiyor.

İlginizi Çekebilir

Samsung’un resmen parçalarına ayırdığı yeni telefonu

ads

Leave a Comment

Your email address will not be published.

ads

You may like

ads
In the news
Load More
ads