Samsung imzalı yeni gelecek planı: “Katlanabilir tablet”

Samsung katlanabilir tablet
ads

Samsung katlanabilir tablet

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung’dan yakında iki ya da üç tane katlanabilir telefon gelecek. Samsung bir de katlanabilir tablet geliştiriyor.

Samsung, 2021 bitmeden kesin olarak Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 2 ile karşımıza çıkacak. Firmadan bir düşük ihtimal de olsa üç noktadan katlanan bir telefon gelebilir.

Ancak bunlar bir başlangıç. Çünkü firma ciddi olarak katlanabilir bir Galaxy Tab da geliştiriyor. Tam ortadan ikiye ayrılacak bu ürün, devasa ekranı rahat taşınabilir forma getirecek gibi görünüyor.

Pantet çizimlerini aşağıda gördüğünüz LetsGoDigital tarafından bulunan ürün, gerçek olarak satışa çıkarsa yüksek ihtimalle S Pen entegre bir gövde taşıyacak.

Şimdilik ekranı üstüne iki adet çentik bulunan katlanabilir model, gövdenin kalın kısımlarını garip şekilde ortada birleştirecek. Yani tabletin kenarları orta kısmından daha ince olacak.

Samsung katlanabilir tablet

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung imzalı katlanabilir tablet pazarda ses getirir mi?

Teknoloji konusunda evet, satış konusunda ise hayır. Çünkü firmanın katlanabilir telefonları ile 1.500 dolarlık bir fiyattan başlıyor.

Böyle büyük bir katlanabilir ekranlı cihazın gerçekten çok pahalı olacağı görülüyor. Katlanabilir cihazların herkese hitap etmesi için daha önümüzde uzun bir zaman bulunuyor.

Bu arada 2021’de OPPO, Google ve Vivo gibi isimlerden de katlanabilir telefonlar gelecek. Alanda şu an esas olarak Samsung, Huawei ve Xiaomi mücadele ediyor. Süreçte Apple de çalışıyor ancak katlanabilir bir iPhone ancak 2023’te karşımıza çıkabilir.

İlginizi Çekebilir

Apple’ın en son AirPods modeli AirPods Max

ads

Leave a Comment

Your email address will not be published.

ads

You may like

ads
In the news
Load More
ads