Samsung Galaxy S21 FE için RAM kapasiteleri belli oldu

Samsung Galaxy S21 FE için tüm renkler ve açılar karşınızda
ads

Samsung Galaxy S21 FE

Samsung Galaxy S21 FE yolda bulunuyor ve model hakkında bilgiler gelmeyi sürdürüyor. Bu sefer RAM kapasiteleri netleşti.

Samsung Galaxy S21 FE, ortaya çıkan resmi kayıtlara göre pazara 6 GB ve 8 GB RAM kapasiteleri ile çıkacak. Model için 4 GB ya da üstte 12 GB RAM sunulmayacak.

Daha önce sızanlar üzerinden 4.500 mAh pil üzerine kurulduğu bilinen Galaxy S21 FE, gücünü Snapdragon 888 ya da Exynos 2100 işlemciden alacak.

Ancak halen bu konuda telefonun sadece Snapdragon 888 kullanacağı da düşünülüyor. Bu da aslında bazılarını fazlasıyla sevindiriyor. Snapdragon ile Exynos arasında halen fark bulunuyor.

Galaxy S21 FE, 6,4 inç boyutta 120 Hz bir AMOLED ekrana sahip olacak. 128 GB / 256 GB depolama seçeneklerinin sunulacağı düşünülen Galaxy S21 FE, arkasında üçlü kamera taşıyor. Modelin tasarımı ise hemen aşağıda gördüğünüz gibi modern bir çizgide.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S21 FE için başka neler biliyoruz?

Galaxy S21 FE, hatırlarsınız kısa süre önce fiyat konusunda gündemde gelmişti. Kaynaklara göre cihaz Güney Kore merkezli olarak 630 ila 720 dolar arasında bir fiyat etiketine sahip olacak. 

Galaxy S20 FE’nin Güney Kore fiyatı ise 810 dolar seviyesinde yer alıyordu ve model global pazara 699 dolara çıkarılmıştı. Bu açıdan Galaxy S21 FE için global fiyat Galaxy S20 FE’den daha düşük olacak gibi görünüyor.

Modelin resmi tanıtımı ise ağustos ayında yapılacak bilgisi geliyor. Bu telefon Türkiye’de de resmi olarak satılacak.

İlginizi Çekebilir

Dünyanın en ufak aksiyon kamerası ile tanışın

ads

Leave a Comment

Your email address will not be published.

ads

You may like

ads
In the news
Load More
ads