Samsung Galaxy A80 için Türkiye’de Android 11 çıktı; işte detaylar

Samsung Galaxy A80
ads

Samsung Galaxy A80

Samsung Galaxy A80 kullanıcılarının merakla beklediği Android 11 güncellemesi nihayet indirmeye sunuldu. Kısa bir süre önce Galaxy A70 kullanıcıları için yayınlanan güncelleme sayesinde Galaxy A80 kullanıcıları yeni yeteneklere kavuşuyor.

Yenilenmiş kullanıcı arayüzü tasarımıyla gelen One UI 3.1 ile birlikte kullanıcılar arka planda video görüşmeleri gerçekleştirebiliyor. Ekran widget’larını da kilitlemeye imkan tanıyan güncellemede özel paylaşım, geliştirilmiş stok uygulamaları ve paylaşım sırasında GPS konum verilerini görüntülerden kaldırma özelliği kullanıcılara sunulan yenilikler arasında.

Güncellemeyle birlikte sohbet balonları ve gelişmiş izin yönetimi de kullanıcılara sunuluyor. 2.3 GB boyutundaki güncelleme sayesinde Samsung hesabı üzerinden bir cihazda bırakılan işi diğer cihazda tamamlamak kolaylaşıyor. Mavi ışık filtresini artık “eye comfort shield” olarak isimlendiren şirket, Google Discover ile Samsung Free arasında seçim şansı sunuyor ve ön ile arka kamera ile aynı anda video çekim şansı getiriyor. Dinamik Kilit ekranına yeni görüntü kategorileri eklenmiş durumda. Böyle aynı anda 5’e kadar kategori seçmek mümkün.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Android 11 güncellemesiyle Samsung Galaxy A80 çok daha iddialı

Samsung Internet’te sekmeleri yeniden düzenlenebiliyor ve kilitlenebiliyor. Gelişmiş otomatik odak ve otomatik pozlama sayesinde fotoğraflar daha hızlı çekilebiliyor. Galeri bölümünde fotoğrafları ve videoları daha kolay görüntülemek de mümkün. Düşük ışıkta yakınlaştırıldığı zaman görüntü kalitesi iyileştirmesi gibi kamera işlevi de iyileştirilmiş durumda.

İlginizi Çekebilir

Apple’ın en yeni modeli ile tanışın

ads

Leave a Comment

Your email address will not be published.

ads

You may like

ads
In the news
Load More
ads