Oppo Kodak işbirliğiyle özel seri Find X3 Pro geliyor!

ads


Son dönemlerde teknoloji markalarının aralarında kurmuş oldukları iş birlikleri sık sık gündeme geliyor. Yakın zamana kadar devam eden Huawei Leica ve OnePlus Hasselblad ortaklığı bu durumun en iyi örneklerinden bazıları. Kamera performansını artırmak ve tüketicileri çekmek için yapılan bu çalışmalar, özellikle kullanıcıların ilgisini çekmenin en iyi yollarından biri.

Şimdi ise benzer bir çalışma OPPO ve Kodak‘tan geliyor. Gelen bilgilere göre Çinli teknoloji devi, gücünü tecrübeli fotoğraf makinası üreticisiyle birleştiriyor.


OPPO ColorOS 12’nin çıkış tarihini açıkladı!

OPPO ColorOS 12’nin çıkış tarihini açıkladı!

OPPO, bir süredir üzerine çalıştığı ColorOS 12’nin çıkış tarihini resmen açıkladı. Çinli firmanın yeni arayüzü 16 Eylül’de duyurulacak.

Find X3 Pro özel seri resimleri yayınlandı

OPPO, 16 Eylül tarihinde Çin‘de sürpriz bir lansman düzenlemeye hazırlanıyor. Kodak iş birliği ile özel bir telefon geliştiren şirket, özellikle mobil fotoğraf tutkunlarının ilgisini çekecek OPPO Find X3 Pro üzerinde çalışıyor. Teknik olarak orijinaline oldukça benzemesi beklenen telefon, tasarım ve kamera tarafında bazı farklara sahip olacak.

Yenilenen model bir diğer deyişle fotoğrafçı sürümü olarak da ifade edilebilir. telefonun tasarımında birtakım değişiklikler yapıldı. Cihazın sırt kısmının yarısından fazlasını kaplayan deri tasarımın yanı sıra, üst tarafta cam tasarımın devam etmesi dikkatlerden kaçmadı. Ayrıca kutula

Cihaz hala sevilen özelliklerini koruyor

Yeni tasarlanan özel sürümde hala sevilen bazı özelliklerin kullanılıyor olması dikkatlerden kaçmadı. Telefonda daha önce de bulunan IP68 sertifikası varlığını devam ettiriyor. Ayrıca kutulama tarafında da değişiklik yapan OPPO, özel üretim Find X3 Pro için eski fotoğraf makinalarının kutularını andıran bir paket kullanıyor.

OPPO Find X3 Pro

Özel sürüm Find X3 Pro ambalajının içerisinde kesin olmamakla birlikte çanta, şarj cihazı, kulaklık ve kordon gibi aksesuarların olması bekleniyor. Kodak ile yapılan iş birliğinin ardından ana kameranın 50 Megapiksel, ultra geniş açı kameranın 50 Megapiksel mikroskop lensin ise 3 Megapiksel olması bekleniyor.

Cihazın ne zaman satışa sunulacağı, yapılan güncelleme sonrasında fiyatının ne olacağı henüz bilinmiyor. Ancak bir kamera şirketi ile yapılan işbirliğinin telefonların geleceği için son derece önemli bir adım olduğu düşünülüyor. Siz Oppo ile Kodak arasında yapılan iş birliği hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bizimle paylaşır mısınız?Source link

ads

Leave a Comment

Your email address will not be published.

ads

You may like

ads
In the news
Load More
ads