Netflix, Yılmaz Erdoğan’lı Kin’in fragmanını paylaştı [Video]

Netflix
ads

Netflix

Netflix yeni bir Türk yapımını daha izleyicilerle buluşturmaya hazırlanıyor. Yılmaz Erdoğan’ın başrolde olduğu Kin isimli filmin fragmanı paylaşıldı.

8 Ekim‘de Netflix’te yayınlanacağı açıklanan film yapımcılığını BKM üstleniyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Türkan Derya oturuyor. Güney Kore adaptasyonu filmin uyarlama senaryosunu bizzat Yılmaz Erdoğan’ın kaleme aldığı KİN’in başrollerini ise Yılmaz Erdoğan, Ahmet Mümtaz Taylan, Cem Yiğit Üzümoğlu, Rüzgar Aksoy ve Duygu Sarışın paylaşıyor.

Filmin kısaca konusundan bahsedelim. Başkomiser Harun, mesleğinin en büyük ödülünü aldıktan sonra ekip arkadaşlarıyla kutlamaya gidiyor. Ödülden sonra terfi alacağına emin olan Harun, o gece eve dönerken bulunduğu taksideki şoförün saldırısı sonucu kendini savunurken cinayet işliyor. Ertesi sabah bu cinayet vakası emniyete ulaşır ve Harun, kendi işlediği cinayetin failini aramaya başlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Netflix’in yeni Türk yapımı için geri sayım başladı

Hem kaçan ve hem de kovalayan olmanın stresiyle başa çıkmaya çalışırken, bulduğu her ipucu onu çok daha karmaşık bir olayın içine çekiyor. Heyecan dolu hikayesi ile suçun, suçlunun ve masumiyetin ne olduğunu yeniden sorgulatan filmin fragmanını haberin girişinden izleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki detaylara bakın

ads

Leave a Comment

Your email address will not be published.

ads

You may like

ads
In the news
Load More
ads