MSI’dan profesyonellere yönelik iki yeni dizüstü bilgisayar

MSI
ads

MSI, iki yeni dönüştürülebilir iş odaklı dizüstü bilgisayarını görücüye çıkardı. MSI’ın iş odaklı dizüstü bilgisayarı ailesi olan Summit Serisi’ne katılan modeller Summit E13 Flip Evo ve Summit E16 Flip adını taşıyor.

Intel’in Tiger Lake işlemcilerinden güç alan modellerden yeni Flip, 16:10 en boy oranlı ekranla geliyor. 16:9 en boy oranlı ekranlarla kıyaslandığında 16:10 en boy oranlı ekranlar kullanıcılara daha fazla ekran alanı sağlıyor. Her iki modelde de MSI’ın MPP 2.0 stylus desteğini de sunuyor. Stylus kalem desteği sayesinde kullanıcılar bilgisayarlar üzerinden çizim yapabiliyor veya not alabiliyor. Kalemin basın seviyesi 4.096. MSI’ın belirttiğine göre bilgisayarlar tam dolu pille 20 saate varan kullanım imkanı vadediyor. Uzun pil ömrüne ihtiyaç duyan kullanıcılar için her iki model de cazip görünüyor. E14 Flip Evi modelinde Thunderbolt 4 ve Wi-Fi 6 gibi özellikler de yer alıyor. E16 Flip, daha çok bir iş istasyonu olarak karşımıza çıkıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

MSI imzalı yeni dizüstü bilgisayarların satış fiyatları açıklandı mı?

MSI, içerik oluşturma görevlerine yardımcı olmak için en yeni Nvidia grafik kartını bünyesinde barındırıyor. Modelin ne olduğu ise henüz açığa çıkmış değil. Bilgisayarda ayrıca konferans görüşmeleri için dört adet mikrofon bulunuyor. Bilgisayarların satış fiyatları ve tarihleri ise henüz açıklanmadı. Şu anda piyasada olan Summit E13 Flip modelinin yurt dışındaki fiyatının 1.599 dolar olduğunu hatırlatalım.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi’nin telefonları burada test ediliyor

ads

Leave a Comment

Your email address will not be published.

ads

You may like

ads
In the news
Load More
ads