Milli Görüş düğününde ittifak işaretleri. Dikkat çeken Oğuzhan Asiltürk detayı

Milli Görüş düğününde ittifak işaretleri. Dikkat çeken Oğuzhan Asiltürk detayı
ads

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Genel Başkan Yardımcısı Lale Karabıyık’ın kızı Pınar Karabıyık ve Emre Yabaş ile Milli Gazete Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Kurdaş’ın kızı Merve Gülsen ve Muhammet Safa Başar’ın düğün törenlerine katıldı.

Kemal Kılıçdaroğlu, dün İstanbul Beykoz’da, Lale Karabıyık ve eşi Nezih Karabıyık’ın kızları Pınar Karabıyık ve Emre Yabaş’ın düğüne katılarak çiftin nikah şahitliğini yaptı. Genç çiftin nikahını, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu kıydı. Çifti kutlayan Kılıçdaroğlu, Karabıyık ile Yabaş ailelerine hayırlı olsun dileklerini iletti.

Kılıçdaroğlu, dün ayrıca İstanbul Sultangazi’de, Milli Gazete Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Kurdaş’ın kızı Merve Gülsen ve Muhammet Safa Başar’ın düğün törenine de katıldı. Kılıçdaroğlu, düğünde yaptığı konuşmanın ardından gelin ve damada mutluluklar diledi.

ASİLTÜRK DÜĞÜNE KATILMADI
Oğuzhan Asiltürk yaptığı açıklamalarda “Milli Görüş Hareketi Lideri” imzasını kullanmaya başlaması tartışma yaratmış, Milli Gazete’nin de haberlerinde Asiltürk’ten bu şekilde bahsettiği görülmüştü. Milli Gazete Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Kurdaş’ın kızının düğününde Asiltürk’ün yer almaması dikkat çekti.

 

 

 

 

 

 

ads

Leave a Comment

Your email address will not be published.

ads

You may like

ads
In the news
Load More
ads