Microsoft’tan iPad Pro karşılaştırmalı Surface Pro 7 reklamı [İzle]

ipad pro microsoft
ads

ipad pro microsoft

Yazılım devi Microsoft, Intel gibi Apple’a ve ürünlerine direkt gönderme yapan reklamlara devam ediyor. Bu sefer iPad Pro merkezde.

Microsoft tarafından yayımlanan yukarıda izleyebileceğiniz yeni Surface Pro 7 reklamı, “halen en iyi tercih” mottosuyla dikkat çekiyor.

Bu reklamda firma direkt olarak Surface Pro 7 ve iPad Pro modellerini karşı karşıya getiriyor.

Reklamda Surface Pro 7‘nin yerleşik bir bacağa sahip olması, standart olarak bir manyetik klavye ile gelmesi, bu klavyenin daha hafif / iyi olması ve birçok porta sahip olması öne çıkarılıyor.

Microsoft’un reklamdaki bir diğer mesajı ise iPad Pro’nMun sadece bir tablet olduğunu belirtmesi oluyor. Surface Pro 7‘nin ise tablet formunda gerçek bir bilgisayar olduğu aktarılıyor.

Microsoft’un Surface Pro 7‘nin tüm bu avantajları daha uygun fiyata sunduğunu belirterek kapattığı video, yine de satışlara çok etki edecek gibi görünmüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPad Pro milyonlar için standart olmuş durumda

Çünkü çoğu kişi iPad Pro’yu bir tablet olduğunu bilerek satın alıyor. Çoğu kişi maddi olarak gücü yetmesine rağmen bir bilgisayar istemediği için daha fazla ödeyerek iPad Pro’yu tercih ediyor.

Ayrıca çoğu kişi iPad Pro’yu uygulama desteği için almak istiyor. Evet, Windows işletim sistemli Surface Pro 7 için de birçok uygulama / yazılım mevcut ancak özellikle tasarımıcılar iPad Pro için sunulan alternatiflere bayılıyor.

İlginizi Çekebilir

Samsung Galaxy A52’nin içine gelin yakında bakın

 

ads

Leave a Comment

Your email address will not be published.

ads

You may like

ads
In the news
Load More
ads