Lenovo Legion 2 Pro, telefon soğutması için bir ilke imza atacak

Lenovo Legion 2 Pro
ads

Lenovo Legion 2 Pro

Oyun telefonu pazarının önemli seçeneklerinden Lenovo Legion için yeni sürüm geliyor. Bu sürüm Lenovo Legion 2 Pro, bir konuda çok iddialı olacak.

Lenovo Legion 2 Pro, firma tarafından yapılan resmi açıklamaya göre iki adet fan ile soğutulan bir sıvı soğutma sistemine sahip olacak.

Oyun telefonunda iki adet fan aktif olarak dönerek çalışacak ve Snapdragon 888 işlemciyi tüm rakiplerinden çok daha iyi şekilde soğutacak.

Çift fan yanında ayrı bir egzoz çıkışı da taşıyacak bilgisi verilen telefon, bu açıdan en yoğun kullanımda dahi Snapdragon 888’den tam performans alabilecek gibi görünüyor.

Fanları nedeniyle su geçirmezliği olmayacak Legion 2 Pro, aktarıldığı kadarıyla 5.500 mAh pile sahip ve 6,92 inç 144 Hz AMOLED ekran üzerine kuruluyor.

En üstte 16 GB RAM + 512 GB depolama ile alınabilecek telefonda, sızıntılara göre 90W hızlı kablosuz şarj desteği yer alıyor. Modelin arkasındaki ana kameranın ise 64 megapiksel çözünürlükte olduğu belirtiliyor.

Kaynaklara göre telefon 4K’da 120 fps, 8K’da ise 30 fps video çekebilecek. Aktif fana sahip sıvı soğutma sistemi, bu video çekim sürecinde de telefonu serin tutabilecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lenovo Legion 2 Pro oyun telefonu Türkiye’de satılmayacak

Maalesef Lenovo telefon modellerini Türkiye pazarına getirmiyor. Ancak yine de Legion 2 Pro modelinin aracı isimler aracılığıyla Türkiye’de bulunabilir olma ihtimali bulunuyor.

Legion 2 Pro için yurt dışı fiyatı ise henüz sızdırılmış değil. Ancak rakam düşük olmayacaktır.

İlginizi Çekebilir

Çok yüksek hıza çıkabilen elektrikli scooter

ads

Leave a Comment

Your email address will not be published.

ads

You may like

ads
In the news
Load More
ads