Kimse 93 doğumlu olduğuna inanmadı. Askerden sonra biraz çöktüm

Kimse 93 doğumlu olduğuna inanmadı. Askerden sonra biraz çöktüm
ads

Sakarya bölgesi takımlarından Erenlerspor’un yeni transferi Sercan Çekmen 1993 doğumlu. Ancak yaşı ve görüntüsü birbirini tutmadığı için sosyal medyada konu oldu. Çekmen, “Askerden sonra biraz çöktüm” dedi.

Sakarya bölgesi takımlarından Erenlerspor’un yeni transferi Sercan Çekmen, transferiyle gündeme oturdu. 1993 doğumlu olduğu iddia edilen oyuncunun yaşının daha büyük görünmesi nedeniyle birçok yorum yapıldı. Çekmen ise bu iddialara yanıt verdi.

1993 doğumlu olan futbolcu, yaşından büyük gösterdiği için sosyal medyada çok konuşulanlar arasına girmişti. Alt liglerin Roberto Carlos’u olarak gösterilen 28 yaşındaki futbolcu Fanatik Youtube kanalına konuştu.
 
Çekmen şu ifadeleri kullandı:

“Yaşım ne küçük ne büyük. Doğum tarihim neyse o 03.01.1993! Ben de büyük müyüm diye merak ettim doğduğum hastaneye gittim. Orada doğum kayıtlarına baktırdım doğru yani. Eksik ya da fazla yok. 

19 yaşında profesyonel olup 2. Lig’de oynamıştım sonra şanssız bir sakatlık yaşadım ve askere gitmeye karar verdim. Herkes bedelli yapıyor ben 12 ay askerlik yaptım. Zaten saçımın, sakalımın beyazlama hikayesi oradan geliyor. Askerde her gün tıraş oluyoruz. Uzamadan kesiyoruz. Askerlikteki 12 aylık sürecim beni çok yıprattı. Hem futboldan uzak kaldım, hem sakattım. 

Askerden sonra tekrar futbol oynayabilecek miyim, başka bir iş yapabilecek miyim hep bunları düşündüm. Futbolcu her işi yapamaz. Bu işin açığı… Askerden geldim, saçım sakalım uzamaya başladı. Ben inanamadım kendime çok şaşırdım. Saçım sakalım beyazlamıştı. Stresten oldu muhtemelen. Birazda ırsi ailede de var bizim.”

 

 

 

ads

Leave a Comment

Your email address will not be published.

ads

You may like

ads
In the news
Load More
ads