iPhone üzerinde Samsung telefon deneten servis: “iTest”

iTest iPhone Samsung
ads

iTest iPhone Samsung

Samsung, iPhone kullanıcılarını Galaxy telefonlara geçirmek adına ilginç bir sistem hazırladı. Firma bu sefer iTest ile karşımızda.

Samsung tarafından hazırlanan buradan ulaşabileceğiniz iTest, iPhone kullanıcılarının telefonlarında bir Galaxy cihazın arayüzünü deneyimlemesine imkan tanıyor.

Bu sistemin temelinde Progressive Web App altyapısı yer alıyor. Firma temel olarak hazırladığı PWA temelli siteyi telefonunuza bir uygulama gibi yükletiyor.

Bu uygulamayı açtığınız zaman iPhone üzerinden gerçekten One UI deneyimini görebiliyor ve arayüzü / özellikleri gezebiliyorsunuz.

Arayüzün birçok özelliğini işlevsel olarak karşınıza getiren Samsung, bu konuda gerçekten dikkat çekmiş durumda. Yaptığımız denemelerde biz de sistemin çok güzel çalıştığını gördük.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone kullanıcıları iTest üzerinden bir Samsung Galaxy cihaza geçmek ister mi?

Bunun cevabı yüksek ihtimalle hayır. Kişilerin iPhone tercih etmesinin arkasında arayüzden fazlası yer alıyor.

Ancak Samsung’un yaptığı bu interaktif pazarlama taktiği başka birçok firmaya da örnek olacaktır. Progressive Web App altyapısı son dönemde ciddi şekilde kullanılmaya başlandı.

Progressive Web App altyapısı ile bir mobil internet sitesini uygulama haline getirebiliyorsunuz. Bu da birçok firmanın fazlasıyla işine geliyor.

Kurulum süreci birden fazla adım gerektiriyor ancak App Store ve Play Store dışında akıllı telefonlar için uygulama oluşturmak büyük kolaylıklar sağlıyor.

İlginizi Çekebilir

Türkiye’de satılan Samsung Galaxy A52’nin içine yakında bakın

ads

Leave a Comment

Your email address will not be published.

ads

You may like

ads
In the news
Load More
ads