iPhone 13 serisinin depolama kapasitesi açıklandı!

ads


iPhone 13 serisinin tanıtılması için artık saatler kaldı diyebiliriz. 14 Eylül’de tanıtılacak yeni iPhone ailesiyle ilgili merak edilenlerden biri, depolama kapasitelerinin ne şekilde olacağıydı. Bir süredir ortaya atılan iddialar artık sağlamlaştı ve ünlü Apple analisti, iPhone 13 depolama kapasitesi için belki de en tutarlı yorumu getirdi.


iPhone 13 serisi ne zaman ön siparişe açılacak? İşte tahminler

iPhone 13 serisi ne zaman ön siparişe açılacak? İşte tahminler

Apple’ın 14 Eylül tarihinde tanıtacağı iPhone 13 serisi ne zaman ön siparişe sunulacak? İşte yapılan tahminler…

iPhone 13 depolama kapasitesi, Kuo tarafından açıklandı

Ming-Chi Kuo yıllardır yeni Apple ürünleriyle ilgili en doğru iddiaları yayımlayan analist. iPhone 13 tanıtım tarihi yaklaştıkça da ortaya atılan iddialar daha yüksek doğruluğa sahip oluyor. Böylece Kuo’nun açıkladığı son dakika söylemlerini kesin bilgi olarak yorumlayabiliyoruz.

iphone 13 depolama kapasitesi

Kuo’ya göre iPhone 13 ile depolama kapasitesi en az 128GB olacak. iPhone 12’ye kadar 64GB olan seçenek artık tarihe karışmş olacak. Bununla birlikte, çok fotoğraf ve video çekenlerin son iki yıldır talebi olan 1TB depolama kapasitesinin de yeni nesille geleceği açıklandı. Artık iPhone’larda 64GB yerine 128GB olması, tabii ki fiyatlara gözle görülür biçimde yansıyacaktır.

iPhone 13 ve iPhone 13 mini için depolama kapasiteleri 128GB, 256GB ve 512GB; iPhone 13 Pro ve Pro Max için depolama kapasiteleri ise 128GB, 256GB, 512GB ve 1TB olarak aktarıldı.

iPhone 13 fiyatları şimdiden göz korkutuyor

iPhone 13 ile ilgili şu ana kadar bildiklerimizi gözden geçirince bu neslin en pahalı iPhone olabileceğini düşünüyoruz. Apple için çip üretimi yapan TSMC, ürettiği çiplere bazı nakliye zorluklarından dolayı yüzde 10’a yakın zam yaptığını açıklamıştı. Tüm teknoloji sektörünü ilgilendiren bu zamla birlikte gözler ilk olarak iPhone 13’e çevrilmişti. Hem ortada böyle bir zammın olması, hem de iPhone 13 ile daha yüksek depolama gibi standartlara geçilecek olması fiyat konusunda bizi korkutuyor.Source link

ads

Leave a Comment

Your email address will not be published.

ads

You may like

ads
In the news
Load More
ads