iPad Mini 6, sızıntıya göre tasarımsal olarak hayal kırıklığı yaratacak

iPad Mini 6
ads

iPad Mini 6

Apple’dan yakında bir iPad Mini 6 modelinin de gelmesi bekleniyor. Yapılan bir sızıntı ise modelin tasarımı için bazılarını üzmüş durumda.

Sayfada görebileceğiniz gibi iPad Mini 6, diğer iPad Mini’ler gibi geniş çerçeveli bir tasarımla karşımıza çıkacak.

Yani model yerini alacağı eski iPad Mini ile benzer bir eskimiş tasarımla yolda bulunuyor. Oysa kişiler yeni modelin çerçeveleri ortadan kaldırmasını bekliyordu.

Herkes yeni iPad Mini’nin iPad Pro’lar gibi görüneceğini düşünüyordu. Ancak yapılan sızıntı bunun tamamen ortadan kaldırdı.

Sızıntıya göre arkasında tek bir kamera yer alan model, kendisine has bir kitleye sahip olmasına rağmen bu tasarımla çok dikkat çekebilecek gibi görünmüyor.

iPad Mini 6’nın parmak izi sensörü de ekranın altındaki çerçevenin ortasında yer alıyor. Yani yeni iPad Air gibi üstüne konumlandırılan bir Touch ID sistemi bu model özelinde bizi beklemiyor.

Apple, çerçeveleri ortadan kaldırarak birim alandan maksimum oranda yararlanma adımını sadece büyük ekranlı modellere özel bırakıyor.

iPad Mini 6

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple iPad Mini 6 tablet modeli yalnız gelmeyecek

Önümüzdeki ilk etkinlik kapsamında Apple, yeni iPad Pro modelleri de tanıtılacak.

Yukarıdaki görsellerde bu tabletleri de görüyorsunuz. Onların tasarımları mevcut iPad Pro’lar ile aynı şekilde modern olacak. Bu iki model 11 inç ve 12,9 inç ekranlar ile yolda bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

Dünyanın en hızlı drone modellerinden birisiyle tanışın

ads

Leave a Comment

Your email address will not be published.

ads

You may like

ads
In the news
Load More
ads