İkinci el fiyatları ilk çeyrekte düşmeye devam etti – Sözcü Gazetesi

İkinci el fiyatları ilk çeyrekte düşmeye devam etti – Sözcü Gazetesi
ads

Verilere göre şubat ayının en çok ilan verilen vasıta kategorisi Otomobil olurken Minivan & Panelvan, Arazi/ SUV & Pick-up, Ticari Araçlar ve Motosiklet, Otomobil ilanlarını takip etti. Marka & Model sıralamasında ilk sırada Renault – Clio yer alırken Volkswagen – Passat geçtiğimiz aya göre bir sıra geriledi ve ikinci en popüler marka & model oldu. En çok ilan verilen otomobillerde sıralama Opel – Astra Renault – Megane ve Ford – Focus ile devam etti. Mart ayında en çok ilanı verilen Arazi/ SUV & Pick-up markası değişmedi ve ilk sırayı yine Nissan aldı.

Otomobil model yıllarında liderlik geçtiğimiz ay olduğu gibi 2016 ve 2015 model otomobil ilanlarının oldu.

Tüm ilanlar arasında, araçların yüzde 36’si 0 – 100bin kilometre aralığında yer aldı. Otomobil ilanlarının yüzde 26’sı ise 50.000 – 100.000 TL aralığında satışa sunuldu.

sahibinden.com’da, ilan bakanlar Şubat ayında da en çok Renault, Volkswagen, BMW, Mercedes Benz ve Fiat marka otomobillerle ilgilendi.

İlginizi ÇekebilirFiyatlar artacak paniği otomotivde rekor getirdiFiyatlar artacak paniği otomotivde rekor getirdiİlginizi Çekebilirİkinci elde fiyatlar yine yükselişe mi geçecek?İkinci elde fiyatlar yine yükselişe mi geçecek?

ads

Leave a Comment

Your email address will not be published.

ads

You may like

ads
In the news
Load More
ads