Galaxy Z Flip 3 üretim bantlarında yerini aldı

ads


Katlanabilir telefon pazarının önemli bir bölümü Samsung’un elinde. Samsung, katlanabilir telefonların potansiyelini iyi bir şekilde değerlendiriyor. Şu ana kadar şirketten iki katlanabilir telefon serisi gördük; Z Flip ve Z Fold. İkiye katlanır olan Z Flip ailesinin yeni üyesi Galaxy Z Flip 3, raflarda yerini almadan önceki son aşamada.


Samsung, daha hızlı dosya aktarımı için önemli bir adım attı!

Samsung, daha hızlı dosya aktarımı için önemli bir adım attı!

Halihazırda Quick Share ile hızlı dosya aktarım özelliğine sahip olan Samsung, bunu genişletmek için Çinli şirketlerin kurduğu MTA’ya katıldı.

Galaxy Z Flip 3 üretime girdi

Bu ayın başlarında telefonun üretime girdiğine dair haberler duymuştuk fakat bu haberler güçlü bir kaynaktan gelmiyordu. Bugün FrontPageTech’in doğruladığına göre Samsung’un yeni katlanabilir telefonu üretim bantlarında yerini almış.

galaxy z flip 3
Samsung üretim tesisi

Samsung henüz yeni telefonu ile ilgili bir detayı doğrulamadı. Şu ana kadar duyduğumuz hiçbir bilgi resmi onay taşımamakta. Resmi bir doğrulama gelmemiş olsa da bu cihazın tanıtım videosu ve afişlerinin sızdırıldığına tanık olmuştuk. Bu yüzden pek de az detaya sahip sayılmayız.

Galaxy Z Flip 3 özellikleri ne olacak?

Üst segment bir telefon olacak olan Z Flip 3’ten, Snapdragon 888 işlemcisini bekliyoruz. Amiral gemisi telefonlarda bu işlemci kullanılıyor ve aynısını bu telefondan bekliyoruz. Bununla birlikte telefonda 128GB ve 256GB olmak üzere iki depolama seçeneği olacak. Telefon kutusundan çıktığında Samsung’un en güncel kullanıcı arayüzü olan OneUI 3.5‘i görmeye de kesin gözüyle bakıyoruz.

galaxy z flip 3
Galaxy Z Fold 3

Özetlemek gerekirse, Samsung’un yeni katlanabilir telefonu daha büyük bir ekrana, daha büyük bir bataryaya ve daha performanslı bir işlemciye sahip olacak. Fiyatının ise 999 dolardan başlayacağı söyleniyor.Source link

ads

Leave a Comment

Your email address will not be published.

ads

You may like

ads
In the news
Load More
ads