Exxen paket fiyatları 2021 Exxen ticari üyelik nasıl alınır?

Exxen paket fiyatları 2021 Exxen ticari üyelik nasıl alınır?
ads

Şampiyonlar Ligi ile birlikte Avrupa Ligi maçlarının şifresiz yayın hakkına sahip olan Exxen paket fiyatları futbolseverler tarafından yakın takibe alındı. Bu hafta Şampiyonlar Ligi’nde Beşiktaş Dortmund maçının canlı yayını ile futbolseverlerin karşısına çıkacak olan Exxen üyelik ücretleri ve iletişim numaraları sıklıkla aranmaya başlandı. Peki, Beşiktaş Dortmund maçı şifresiz Exxen nasıl izlenir?

Şifresiz Exxen nasıl izlenir?

UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi ve UEFA Avrupa Konferans Ligi gibi oldukça heyecanlı geçen maçların yayın hakkını elinde bulunduran Exxen paket fiyatları mercek altında.

Bunun için öncelikle exxen.com sitesine giriş yapın. Ana sayfada gördüğünüz “Adı Soyadı” ve “E-Posta Adresi” alanlarına bilgilerinizi yazın.

Sonraki aşamada karşınıza gelen kısımlara şifre ve telefon numarası girin. Ardından üyelik sözleşmesini de kabul edin ve “Devam Et” butonuna tıklayın.

Sonraki aşamada “EXXENSPOR” üyelik başlığı altında bulunan “İncele” butonuna tıklayın.

Exxen paket fiyatları 2021

Ardından reklamlı ve reklamsız olmak üzere iki seçenek arasından istediğinizi seçin. Burada bilmeniz gereken en önemli nokta; EXXENSPOR kampanyası kapsamına girmek için sezonluk paketlerden birini tercih etmeniz gerekiyor. Dolayısıyla 12 aylık taahhüt vermeyi kabul ediyorsunuz.

Acun Ilıcalı’nın kurucusu ve sahibi olduğu dijital platformda normal reklamlı üyelik ücreti 9,90 TL iken, bunun Avrupa maçları ile spor paketine nasıl yansıyacağı merak konusuydu.

Exxen tarafından yapılan açıklamaya göre, UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Konferans Ligi maçlarını kapsayacak olan spor paketi, ek pakete ilave 24,90 TL ile edinilebilecek. Böylece Exxen + spor aylık ücreti, 1 taahhütlü olmak kaydıyla reklamlı olarak 34,80 kuruş olacak. Aynı paket reklamsız olarak ise toplamda 44.80 TL olacak.

UEFA Şampiyonlar Ligi, Avrupa Ligi ve Konferans ligi yayın haklarını alan Exxen üyelik fiyatlarını açıkladı.

Tüm karşılaşmaları ve Exxen içeriklerini izleyebileceğiniz paket fiyatı aylık 34.80 TL.

 

 

 

 

 

 

ads

Leave a Comment

Your email address will not be published.

ads

You may like

ads
In the news
Load More
ads