Denizli’de iğrenç olay. 14 yaşındaki çocuk doğum yapınca gerçek ortaya çıktı

Denizli'de iğrenç olay. 14 yaşındaki çocuk doğum yapınca gerçek ortaya çıktı
ads

Denizli’de  evde doğum yaptıktan sonra kanaması durmadığı için hastaneye kaldırılan 14 yaşındaki çocuğun istismara uğradığı ortaya çıktı. Yapılan soruşturmada istismarcı failin, çocuğun annesinin sevgilisi olduğu ortaya çıktı.

Denizli’nin Baklan ilçesinde evde doğum yaptıktan sonra kanaması durmadığı için hastaneye kaldırılan 14 yaşındaki Y.Ç. hastaneye kaldırıldı. Sağlık görevlilerinin küçük kızın doğum yaptığının anlaşılmasının ardından polise haber vermesiyle yapılan soruşturmada, annesinin sevgilisi Şakir O.’nun (41) cinsel istismarına uğradığı için hamile kaldığı ortaya çıktı.

14 yaşındaki çocuk, dün evde bir kız bebek dünyaya getirdi. Kız çocuğunun kanaması durmayınca annesi Fadime Ç. sağlık ekiplerine durumu bildirdi. Çivril Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Y.Ç.’nin doğum yaptığını anlayan sağlık ekipleri, durumu polise bildirdi. Olayla ilgili savcılık soruşturma başlatırken, anne Fadime Ç. polis ekiplerince gözaltına alındı.

Annenin alınan ifadesinin ardından sevgilisi Şakir O. da gözaltına alındı. Anne Fadime Ç.’nin sevgilisi Şakir O.’nun iddiaya göre, 9 ay önce Y.Ç.’ye cinsel istismarda bulunduğu, anne ve kızının hamileliğini gizlediği, evde yapılan doğum da ise kız bebek dünyaya getirdiği öğrenildi. İşlemlerinin ardından bugün Çal Adliyesine sevk edilen Şakir O. çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Anne Fadime Ç., savcılığın talimatıyla serbest bırakıldı. DHA

 

 

 

ads

Leave a Comment

Your email address will not be published.

ads

You may like

ads
In the news
Load More
ads