Buse Varol servetini paylaşımıyla belli etti: Yüzük görgüsüzlüğü!

Buse Varol servetini paylaşımıyla belli etti: Yüzük görgüsüzlüğü!
ads

Magazin dünyasının örnek çiftlerinden biri olarak gösterilen Alişan ve Buse Varol çifti her paylaşımlarıyla magazin dünyasında olay oluyor.

2018 yılının Mayıs ayında Alişan ile dünya evine giren Buse Varol, görkemli bir düğünle herkesi kıskandırmıştı. Bir yıl sonra ilk çocukları olan Burak’ı kucağına alan çift ilk kez anne ve baba olmanın huzurunu yaşamışlardı. Burak’ın biraz daha büyümesinden sonra ikinci çocukları olan Eliz’i kucaklarına alan çift yaklaşık iki ay önce tekrar anne ve baba olmuşlardı. 

0x0-iki-ay-once-anne-olan-buse-varol-fit-halleriyle-goz-kamastirdi-alisanin-esi-buse-varolun-bahar-pozlari-begeni-yagmuruna-tutuldu-1617452361378.jpg

Eliz’de aldığı doğum kilolarından hızla kurtulan Buse Varol, fit görünümüyle milyonlarca hayranını şoka sokmuştu. Oyunculuk kariyerini evlendikten sonra askıya alan güzel oyuncu, Alişan ile birlikte bir proje hazırlığında olduğunu ise kısa bir süre önce doğum günü kutlamasında haber vermişti. Alişan ile birlikte yer alacağı projenin detayları merak edilirken Buse Varol’dan şok paylaşımlar geldi!

bsue2.jpg

1,4 Milyon takipçisi bulunan Buse Varol, son paylaşımında ise yüzüklerinin olduğu bir fotoğrafı paylaşarak milyonlarca takipçisinden binlerce yorum aldı. Cartier bilekliğini de takan ünlü oyuncunun taktığı bilekliğin fiyatı 5.000 liraya yakın! Yüzüklerinin fiyatı her ne kadar açıklanmamış olsa bile takipçileri Buse Varol’un ucuz bir şey takmayacağının farkında!

buse1.jpg

Yüzüğünün güzelliğinin yanında kendisinin doğal güzelliğini de paylaşan Buse Varol’a binlerce yorum geldi. Nazar boncuklu yorumların hemen yanında Alişan ise eşinin bu paylaşımına “Güzel karım” notunu düşerek yorum yaptı. Yorumunun yanına 3 tane kırmızı kalp koyan Alişan’ın yorumu kısa sürede birçok beğeni aldı.

fffsfsggd.jpg

Buse Varol’un son paylaşıma esprili bir dille “Anladık kadın, sende var bizde yok”, “Yüzük mü, keşke benim olsa” gibi yorumlarda yapıldı. Bahçesinde vermiş olduğu pozlarla kısa süre önce gündeme gelen Buse Varol, kızı Eliz’in yüzünü bir kez daha gösterdi. Kızının güzelliği ise dikkatlerden kaçmadı. 

ads

Leave a Comment

Your email address will not be published.

ads

You may like

ads
In the news
Load More
ads