Beşiktaş Dortmund CBC Sport canlı izle BJK BVB şifresiz taraftarium24 canlı maç izle

Beşiktaş Dortmund CBC Sport canlı izle BJK BVB şifresiz taraftarium24 canlı maç izle
ads

Beşiktaş Dortmund maçı şifresiz CBC Sport canlı izlemek isteyen taraftarlar oldukça heyecanlı. Şampiyonlar Ligi C grubu ilk maçında sahasında Dortmund’u konuk edecek olan Beşiktaş, sürpriz bir galibiyet peşinde.

15 Eylül 2021 Çarşamba akşamında saat 19.45’te başlayacak Beşiktaş Dortmund maçı şifresiz Azerbaycan kanalı CBC Sport kanalından canlı olarak izlenebilecek. Siyah beyazlı taraftarlar ise şimdiden Beşiktaş Dortmund maçı şifresiz nasıl izlenir sorusuna yanıt aramakta.

CBC SPORT ŞİFRESİZ NASIL İZLENİR?

CBC Sport TV kanalını izleyebilmeniz için çanak anteninizin AzerSpace 1/Africasat 1a uydusuna ayarlı olması gerekmektedir. AzerSpace 1/Africasat 1a uydusuna dönük çanak anteniniz varsa uydu cihazınızın kurulum menüsünden frekans ekle (bazı cihazlarda transponder ekle, manuel kanal arama veya benzeri olabilir) menüsünü açın. Uydu adı kısmında “AzerSpace 1/Africasat 1a” seçin.

Uydu seçimini yaptıktan sonra bir alt kısmında bulunan frekans kısmına 11134 sayısını girin. Polarizasyon kısmında H – Yatay seçin. Sembol kısmına 27500 sayısını girin. FEC değerini bir çok uydu cihazı otomatik seçmektedir, bu değeri değiştirmeyebilirsiniz. FEC değerini değiştirmek isterseniz CBC Sport TV yayınının FEC’i 5/6. Bütün frekans değerlerini düzgün girdikten sonra aramayı başlatıp yayınınızı izleyebilirsiniz.

Uydu: AzerSpace 46° Frekans: 11135 H 27500

 

 

 

 

 

 

ads

Leave a Comment

Your email address will not be published.

ads

You may like

ads
In the news
Load More
ads