Acun Ilıcalı, Beşiktaş- Dortmund maçının kaderini açıkladı

Acun Ilıcalı, Beşiktaş- Dortmund maçının kaderini açıkladı
ads

Beşiktaş’ın Şampiyonlar Ligi’nde yarın oynayacağı Borussia Dortmund mücadelesi öncesi basın toplantısında Acun Ilıcalı’ya seslenen Sergen Yalçın, maçın şifresiz yayımlanması konusunda istekte bulunurken Acun Ilıcalı’dan cevap geldi.

Haber Global’de yayımlanan Az Önce Konuştum programının konuğu olan Acun Ilıcalı, maçın TV8’den yayınlanması talebine olumsuz yanıt verdi.

Ilıcalı’nın açıklamalı şöyle:

“SERGEN’İN İSTEĞİ GÖNLÜNDEN GELEN BİR İSTEK”

“İnsanların istekleri normal olabilir, saygısızlık etmeyeyim. Sergen Hoca çok sevdiğim, başarısıyla mutlu olduğum bir insan. Sergen’in isteği gönlünden gelen bir istek. İstek var, istek var. Ben de bir maç izliyorum, şu oyuncu oynasın istiyorum. Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi gelirini nereden elde ediyor? UEFA, bizim yayın hakkı olarak ödediğimiz paraları kulüplere dağıtıyor. Yarın Beşiktaş maçını izlerken ‘Şu oyuncu oyuna girsin’ diye düşünüp istesem, Sergen onu hayata geçirebilir mi? Dolayısıyla burada herkesin kendi alanında, kendi işi var.”

“HADİ BİR MAÇ BEDAVA YAYINLADIM”

“Şifresiz yayın isteğini anlıyorum ama insanlar Exxen’e destek olsun ki, biz de kulüplere destek olabilelim. Benim de seyircilerden bir isteğim var. Bizi destekleyin biz de kulüplerimizi destekleyelim. 6 yıldır bedava yayınlanmıyor Şampiyonlar Ligi, 6 yıldır bedava yayınlanmayan Şampiyonlar Ligi hadi Acun bedava yayınla… Hadi bir maç bedava yayınladım. İkinci maç ne olacak? Sistem ne? Öbür maçta üye olmayacaklar mı?”

İlgili Haberler

 

 

 

 

 

 

ads

Leave a Comment

Your email address will not be published.

ads

You may like

ads
In the news
Load More
ads