36 saat pil ömrü sunan kablosuz kulaklık: Nokia Lite Earbuds

Nokia Lite Earbuds
ads

Nokia Lite Earbuds

Nokia, yeni telefonları yanında pil ömrüyle dikkat çeken yeni kablosuz kulaklık modeli Nokia Lite Earbuds ile de karşımıza çıktı. İşte detaylar;

Siyah ve mavi olmak üzere iki farklı renkte gelen Nokia Lite Earbuds, kulak içi formunda standart görünümlü bir kablosuz kulaklık. Burada modelin özellikle mavi renkte şık göründüğünü belirtmeden teknik özellikler geçmeyelim.

Yukarıda da dediğimiz gibi şarj özellikli hazne ile birlikte 36 saatlik pil ömrü bulunan ürün, şarj kutusu olmadan ise 6 saat boyunca dayanabiliyor. Bu da birçok kişi için fazlasıyla yeterli görünüyor.

Haznesi sevindirici şekilde USB-C üzerinden doldurulabilen kablosuz kulaklık, 6 mm sürücülere sahip ve sürpriz olmayacağı üzere bağlantı konusunda Bluetooth 5.0 kullanıyor.

Lite Earbuds kablosuz kulaklık modelinin kutusundan üç farklı boyutta kulak ucu çıktığı da verilen detaylar arasında yer alıyor. Bu sayede ürün herkese rahatlıkla uyum sağlayabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Nokia Lite Earbuds içn satış nisan ortasında başlıyor

Modelin açıklanan Avrupa fiyatı ise 75 euro seviyesinde yer alıyor. Bu modelin özellikle Xiaomi gibi isimlerin onlarca farklı kablosuz kulaklığı arasında işi oldukça zor görünüyor.

Ürünün Türkiye’ye gelip gelmeyeceğini ise henüz bilmiyoruz. Bu bilginin yakında netleşeceğini düşünüyoruz.

İlginizi Çekebilir

Türkiye’de satılan Samsung Galaxy A52’nin içine yakında bakın

ads

Leave a Comment

Your email address will not be published.

ads

You may like

ads
In the news
Load More
ads